background-image

Stan na prodaju Novi Sad 29m2, 13578

Grbavica, Novi Sad
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #13578
Pregledano: 71
Kategorija: Stanovi
Cena
250
Kvadratura
29
Struktura
Garsonjera
Više detalja
agent-card-img
Play Nekretnine
Bulevar Mihajla Pupina 6
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini

Ime i prezime

Email

Pitanje

Koliko je 4+4?

Nema slika za izabranu nekretninu

Opis Nekretnine

Predstavljamo Vam komfornu garsonjeru na Grbavici. Stan se prostire na 29m2 i nalazi se na visokom prizemlju. Potpuno je opremljen lepim, udobnim nameštajem i belom tehnikom, spreman za useljenje. Dvorišna orijentacija Vam garantuje privatnost, mir i tišinu, neophodnu za nesmetani rad i odmor. Odmah je useljiva, a za više informacija, pozovite naše agente.

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Nekretnina je uknjižena
Šifra
13578
Kvadratura
29 m2
Cena
250 €
Cena po m2
8,62 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
0.5 / 4
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno