background-image

Stan na prodaju Novi Sad 42m2, 571094

Avijatičarsko naselje, Novi Sad
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #571094
Pregledano: 31
Kategorija: Stanovi
Cena
132.870
Kvadratura
42
Struktura
Dvosoban
Više detalja
agent-card-img
Play Nekretnine
Bulevar Mihajla Pupina 6
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini

Ime i prezime

Email

Pitanje

Koliko je 4+4?

Nema slika za izabranu nekretninu

Opis Nekretnine

Prodaje se kompletno namešten dvosoban stan u novom luksuznom kompleksu zgrada. Odlična prilika kako i za investiciju tako i za život i za izdavanje. Useljiv po isplati. Za više informacija i zakazivanje razgledanja pozovite naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Nekretnina je uknjižena
Šifra
571094
Kvadratura
42 m2
Cena
132.870 €
Prateći objekti
Terasa, Parking
Cena po m2
3.163,57 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
2 / 5
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Internet, Klima
Pomagala
Lift, Rampa za invalidska kolica
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas