background-image

Stan na prodaju Novi Sad 108m2, 570387

Klisa - Mali Beograd, Novi Sad
Šifra: #570387
Pregledano: 50
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Cena
200.850
Kvadratura
108
Struktura
Četvorosoban
sa PDV-om
sa PDV-om
Više detalja
agent-card-img
Play Nekretnine
Bulevar Mihajla Pupina 6
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini

Ime i prezime

Email

Pitanje

Koliko je 4+4?

Nema slika za izabranu nekretninu

Opis Nekretnine

Predstavljamo Vam odličan petosoban stan na Vidovdanskom naselju. Koncept samog stana daje osećaj kao da živite u kući. Uz sam stan dobijate i dvorište od oko 40m2 kao i krovnu terasu u toj kvadraturi. Na krovnoj terasi biće napravljena master bedroom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, i wc-a u prizemlju. A na spratu se nalazi 3 spavaće sobe i kupatilo sa izlaskom na krovnu terasu. Ispred stana budući kupac će imati i pripadajuća 2 parking mesta. Od opreme biće korišćena sigurnosna ulazna vrata,keramika koju budući kupac bira po svojoj meri i još neki detalji koje kupac može da se dogovori sa investitorom. Rok za kraj izgradnje je jun 2026.godine. Za više informacija nas pozovite.

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Šifra
570387
Kvadratura
108 m2
Cena
200.850 €
Prateći objekti
Bašta, Terasa, Parking
Cena po m2
1.859,72 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
0 / 1
Grejanje
Struja